calcActive())">
Siemens diagnostiikkatyökalun VAS5051A / VAS5051 yhteensopiva akku 5000mAh
Saatavissa tehtaalta
66,95 €
Siemens diagnostiikkatyökalun yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
VAS5051A
VAS5051
VAS5051B
VAS5051B/14
VAS5051
VAS5051B
VAS5051B/14
Korvattavat Siemens diagnostiikkatyökalun alkuperäisakut
A5E00262564
C799298-A3238-B430
10632-08.00
12153-01.2001
02803-08.98
C79298-A3238-B430
C799298-A3238-B430
10632-08.00
12153-01.2001
02803-08.98
C79298-A3238-B430
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Siemens diagnostiikkatyökalun -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta malliko…
| SKU | CS-SVA505SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 12 V |
| Kennotyyppi uusi | Ni-MH |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128198505 |
| Korvaa | A5E00262564 / C799298-A3238-B430 / 10632-08.00 / 12153-01.2001 / 02803-08.98 / C79298-A3238-B430 |
| Kapasiteetti (mAh) | 5000mAh / 60Wh |
| Mitat | 248.00 x 51.20 x 25.80mm |
| Jännite | 12 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Muut akut
Näytä kaikki →
-28%
iRobot APS 500, Roomba 500, Roomba 510 akku 2800mAh / 40.32Wh
45,95 €
32,95 €
-9%
Leica GEB111 akku 6 V - 2100 mAh
33,95 €
30,95 €
Logitech M-RAG97 akku 1800mAh / 6.66Wh
14,95 €
Neato 945-0080, All Floor, Signature 25 akku 3500mAh / 25.20Wh
38,95 €
-12%
BMW autonavaimen X3 / X4 yhteensopiva akku 550mAh
32,95 €
28,95 €
-7%
Flir One akku 185 mAh
13,95 €
12,95 €
Netgear AirCard 790, AirCard 790s, AirCard 810, Hotspot mokkulan Akku
19,95 €
-16%
Philips HS920 Parranajokoneen akku 2,4 v 2000 mAh
18,95 €
15,95 €