calcActive())">
Datalogic RIDA DBT6400 viivakoodilukijan akku
Saatavissa tehtaalta
18,95 €
Sopii seuraaville DATALOGIC viivakoodilukijoille; RBP-6400 RIDA DBT6400
Sopii seuraaville DATALOGIC viivakoodilukijoille; RBP-6400 RIDA DBT6400
| SKU | CS-DAT640BL |
|---|---|
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128150442 |
| Mitat | 42.42 x 25.10 x 5.80mm |
| Korvaa | RBP-DBT6X / BT-41 / 128004100 |
| Kapasiteetti (mAh) | 500mAh / 1.85Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.
Muita tuotteita kategoriassa Viivakoodinlukijoiden akut
Näytä kaikki →
-5%
Symbol LS4278, LS4278-M Viivakoodinlukijan Akku
18,95 €
17,95 €
Vocollect A700, A710, A720 akku 6600mAh
107,95 €
Zebra IMZ320, MZ220, MZ320 akku 1500mAh
21,95 €
Opticon H-27, H-27 1D, H-27 2D akku 3000mAh
40,95 €
Intermec IP30, SR61, SR61T akku 3400mAh
36,95 €
Unitech PA968II akku 1800mAh
42,95 €
Intermec 2400, 2420, 2425 Viivakoodinlukijan Akku
26,95 €
Datalogic GBT4400, GBT4430, GM4100 Viivakoodinlukijan Akku
20,95 €