calcActive())">
XTOOL diagnostiikkatyökalun TP200 / TP150 yhteensopiva akku 2500mAh
Saatavissa tehtaalta
19,95 €
XTOOL diagnostiikkatyökalun yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
TP200
TP150
PS65
PS70
AutoProPad Basic
TP200 TPMS Diagnostic Tool
PS701 Pro Diagnostic Tool
TP150
PS65
PS70
AutoProPad Basic
TP200 TPMS Diagnostic Tool
PS701 Pro Diagnostic Tool
Korvattavat XTOOL diagnostiikkatyökalun alkuperäisakut
KPL604193
KPL6065100
KPL6065100
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu XTOOL diagnostiikkatyökalun -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikood…
| SKU | CS-XTP200SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128200369 |
| Korvaa | KPL604193 / KPL6065100 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2500mAh / 9.25Wh |
| Mitat | 93.80 x 41.20 x 4.80mm |
| Jännite | 3,7 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Muut akut
Näytä kaikki →
-28%
iRobot APS 500, Roomba 500, Roomba 510 akku 2800mAh / 40.32Wh
45,95 €
32,95 €
-9%
Leica GEB111 akku 6 V - 2100 mAh
33,95 €
30,95 €
Logitech M-RAG97 akku 1800mAh / 6.66Wh
14,95 €
Neato 945-0080, All Floor, Signature 25 akku 3500mAh / 25.20Wh
38,95 €
-12%
BMW autonavaimen X3 / X4 yhteensopiva akku 550mAh
32,95 €
28,95 €
-7%
Flir One akku 185 mAh
13,95 €
12,95 €
Netgear AirCard 790, AirCard 790s, AirCard 810, Hotspot mokkulan Akku
19,95 €
-16%
Philips HS920 Parranajokoneen akku 2,4 v 2000 mAh
18,95 €
15,95 €