calcActive())">
Philips Avent Eco SCD535 DECT, Avent SCD530, Avent SCD535 Itkuhälyttimen Akku
Saatavissa tehtaalta
19,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Philips itkuhälyttimien kanssa:
Avent Eco SCD535 DECT
Avent SCD530
Avent SCD535
Avent SCD530
Avent SCD535
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Philips itkuhälyttimien alkuperäisakut:
BYD001743
BYD006649
BYD006649
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-PHD530MB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128057215 |
| Mitat | 56.00 x 34.50 x 5.00mm |
| Korvaa | LI-01 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1000mAh / 3.7Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Itkuhälyttimien akut
Näytä kaikki →
-12%
Babyalarm BC-5700D akku 1100mAh
16,95 €
14,95 €
-7%
Motorola MBP481, MBP482, MBP483 akku 700mAh
14,95 €
13,95 €
-13%
Audioline Baby Care V100 akku 900mAh
14,95 €
12,95 €
Cameron Sino tarvikeakku Motorola MBP11 Itkuhälyttimen Akku
19,95 €
Cameron Sino tarvikeakku Motorola MBP20 Itkuhälyttimen Akku
18,95 €
-12%
Philips AVENT SCD600, AVENT SCD600/00, AVENT SCD600/10 akku 1050mAh
16,95 €
14,95 €
-9%
Philips SBC-EB4880, SBC-EB4880 E2005, SBC-SC463 Itkuhälyttimen Akku
21,95 €
19,95 €
Philips SCD603, SCD-603/00, SCD-603H Itkuhälyttimen Akku
21,95 €