calcActive())">
Samsung BP-70A, EA-BP70A yhteensopiva akku 740 mAh
Saatavissa tehtaalta
18,95 €
15,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Samsung kameroiden kanssa:
SL50
SL600
ES65
ES70
TL105
TL110
PL100
PL80
ST60
ST70
WP10
EC-SL50ZZBPBUS
ES73
PL20
SL630
ST30
ST65
ST80
ST90
ST95
ST6500
SL605
PL200
AQ100
EC-ST65ZZBPUUS
EC-ST95ZZBPBUS
EC-PL120ZBPBUS
EC-MV800ZBPBUS
ES80
PL120
MV800
PL170
ES95
DV100
DV101
DV90
ES30
ES67
ES71
ES74
ES75
ES78
ES81
ES90
ES91
PL101
PL121
PL171
PL201
PL21
PL81
PL90
PL91
ST100
ST50
ST61
ST66
ST67
ST68
ST700
ST71
ST75
ST76
ST77
ST78
ST79
ST88
ST89
ST91
ST93
ST94
ST96
TL205
ST72
ST150
ST150F
DV150
DV150F
WB30
WB30F
SL600
ES65
ES70
TL105
TL110
PL100
PL80
ST60
ST70
WP10
EC-SL50ZZBPBUS
ES73
PL20
SL630
ST30
ST65
ST80
ST90
ST95
ST6500
SL605
PL200
AQ100
EC-ST65ZZBPUUS
EC-ST95ZZBPBUS
EC-PL120ZBPBUS
EC-MV800ZBPBUS
ES80
PL120
MV800
PL170
ES95
DV100
DV101
DV90
ES30
ES67
ES71
ES74
ES75
ES78
ES81
ES90
ES91
PL101
PL121
PL171
PL201
PL21
PL81
PL90
PL91
ST100
ST50
ST61
ST66
ST67
ST68
ST700
ST71
ST75
ST76
ST77
ST78
ST79
ST88
ST89
ST91
ST93
ST94
ST96
TL205
ST72
ST150
ST150F
DV150
DV150F
WB30
WB30F
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Samsung alkuperäisakut:
BP-70A
EA-BP70A
SLB-70A
EA-BP70A
SLB-70A
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.| SKU | CS-BP70A |
|---|---|
| EAN | 4894128032823 |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| Mitat | 39.50 x 31.20 x 5.60mm |
| Korvaa | BP-70A / EA-BP70A / BP-70EP / SLB-70A |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 740mAh / 2.74Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.
Muita tuotteita kategoriassa Samsung akut
Näytä kaikki →
-7%
Samsung SLB-10A yhteensopiva akku 1050 mAh
13,95 €
12,95 €
-16%
Samsung SB-LSM80 yhteensopiva akku 800 mAh
18,95 €
15,95 €
-7%
Fujifilm NP-40 / Pentax D-Li8 / Samsung SB-L0737 akku 850 mAh
13,95 €
12,95 €
Samsung SLB-11A yhteensopiva akku 1050 mAh
13,95 €
Samsung SLB-1137D yhteensopiva akku 1100 mAh
13,95 €
Samsung SB-L480 yhteensopiva akku 5500 mAh
48,95 €
Samsung Galaxy S4 Zoom akku - 2300 mAh
20,95 €
Samsung IA-BP85ST yhteensopiva akku 850 mAh
23,95 €