calcActive())">
Samsung SLB-10A yhteensopiva akku 1050 mAh
Varastossa
13,95 €
12,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Samsung kameroiden kanssa:
IT100
SL620
PL60
ES55
M310W
M110
P1000
L110
WB550
SL820
SL420
PL50
WB500
NV9
M100
P800
L100
HZ15W
SL202
SL102
PL65
HZ10W
L310W
L200
L210
EX2F
TL9
ES50
ES60
ES63
PL51
PL55
PL57
PL70
SL502
SL720
WB150
WB150F
WB151
WB151F
WB152F
WB690
WB700
WB710
WB750
WB850
WB850F
WB855F
WB800
WB800F
WB250
WB250F
WB200F
SL620
PL60
ES55
M310W
M110
P1000
L110
WB550
SL820
SL420
PL50
WB500
NV9
M100
P800
L100
HZ15W
SL202
SL102
PL65
HZ10W
L310W
L200
L210
EX2F
TL9
ES50
ES60
ES63
PL51
PL55
PL57
PL70
SL502
SL720
WB150
WB150F
WB151
WB151F
WB152F
WB690
WB700
WB710
WB750
WB850
WB850F
WB855F
WB800
WB800F
WB250
WB250F
WB200F
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Samsung alkuperäisakut:
SLB-10A
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.| SKU | CS-SLB10A |
|---|---|
| EAN | 4894128021636 |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| Mitat | 43.30 x 31.30 x 7.10mm |
| Korvaa | SLB-10A |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 1050mAh / 3.89Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.
Muita tuotteita kategoriassa Samsung akut
Näytä kaikki →
-16%
Samsung BP-70A, EA-BP70A yhteensopiva akku 740 mAh
18,95 €
15,95 €
-7%
Fujifilm NP-40 / Pentax D-Li8 / Samsung SB-L0737 akku 850 mAh
13,95 €
12,95 €
-16%
Samsung SB-LSM80 yhteensopiva akku 800 mAh
18,95 €
15,95 €
Samsung SLB-11A yhteensopiva akku 1050 mAh
13,95 €
Samsung SLB-1137D yhteensopiva akku 1100 mAh
13,95 €
Samsung SB-L480 yhteensopiva akku 5500 mAh
48,95 €
Samsung Galaxy S4 Zoom akku - 2300 mAh
20,95 €
Samsung IA-BP85ST yhteensopiva akku 850 mAh
23,95 €