calcActive())">
Samsung IA-BP85ST yhteensopiva akku 850 mAh
Varastossa
23,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Samsung kameroiden kanssa:
VP-HMX10
SC-HMX10A
SC-MX10R
VP-MX10AU
SC-MX10A
VP-MX25
VP-HMX20C
VP-HMX08
SC-HMX10
SC-MX10P
VP-MX10A
SC-MX10
VP-MX20R
VP-HMX10C
SC-HMX20C
SC-HMX20
VP-MX10AH
VP-MX10
VP-MX20
SC-MX20
SC-HMX10A
SC-MX10R
VP-MX10AU
SC-MX10A
VP-MX25
VP-HMX20C
VP-HMX08
SC-HMX10
SC-MX10P
VP-MX10A
SC-MX10
VP-MX20R
VP-HMX10C
SC-HMX20C
SC-HMX20
VP-MX10AH
VP-MX10
VP-MX20
SC-MX20
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Samsung alkuperäisakut:
IA-BP85ST
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.| SKU | CS-BP85ST |
|---|---|
| EAN | 4894128020561 |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| Mitat | 39.50 x 39.10 x 13.30mm |
| Korvaa | IA-BP85ST |
| Väri | Harmaa |
| Kapasiteetti (mAh) | 850mAh / 6.29Wh |
| Jännite | 7,4 V |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.
Muita tuotteita kategoriassa Samsung akut
Näytä kaikki →
-7%
Samsung SLB-10A yhteensopiva akku 1050 mAh
13,95 €
12,95 €
-16%
Samsung BP-70A, EA-BP70A yhteensopiva akku 740 mAh
18,95 €
15,95 €
-7%
Fujifilm NP-40 / Pentax D-Li8 / Samsung SB-L0737 akku 850 mAh
13,95 €
12,95 €
-16%
Samsung SB-LSM80 yhteensopiva akku 800 mAh
18,95 €
15,95 €
Samsung SLB-11A yhteensopiva akku 1050 mAh
13,95 €
Samsung SLB-1137D yhteensopiva akku 1100 mAh
13,95 €
Samsung SB-L480 yhteensopiva akku 5500 mAh
48,95 €
Samsung Galaxy S4 Zoom akku - 2300 mAh
20,95 €