calcActive())">
Schneider PLC-laitteiden AN-1441 / BCX1 yhteensopiva akku 230mAh
Saatavissa tehtaalta
18,95 €
Schneider PLC-laitteiden yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
AN-1441
BCX1
BCX1
Korvattavat Schneider PLC-laitteiden alkuperäisakut
01-2100-507
BCX1-BAT-KIT
BCX1-BAT-KIT
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Schneider PLC-laitteiden -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi j…
| SKU | CS-SCX100SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 4,8 V |
| Kennotyyppi uusi | Ni-MH |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128173373 |
| Korvaa | 01-2100-507 / BCX1-BAT-KIT |
| Kapasiteetti (mAh) | 230mAh / 1.1Wh |
| Mitat | 27.00 x 27.35 x 25.60mm |
| Jännite | 4,8 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa PLC akut
Näytä kaikki →
-14%
GE FANUC Amplifier ALPHA iSV, FANUC Amplifier BETA iSV, FANUC Amplifier BETA iSVSP akku 2900mAh
28,95 €
24,95 €
Mitsubishi CR17335SE-R, ER2/3A, GT15-BAT akku 1800mAh
19,95 €
GE FANUC 0i-B, FANUC 0i-D, FANUC 0i-Mate-B akku 2000mAh
24,95 €
GE Fanuc CNC 16i akku 5000mAh
26,95 €
GE A06B0177D106, A06B-0177-D106, A98L00310011#L akku 2200mAh
24,95 €
-13%
GE A06B-6093-K001, A98L-0031-0011/L, Fanuc A98L-0031-0011/L akku 2200mAh
23,95 €
20,95 €
Maxell ER17/33 akku 1600mAh
32,95 €
Maxell F1, F2, FX2 akku 1800mAh
31,95 €