calcActive())">
Sennheiser A100A, Audioport A1, H100 akku 60mAh
Saatavissa tehtaalta
15,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Sennheiser langattomien kuulokkeiden kanssa:
A100A
Audioport A1
H100
H200
H200 HDI452-P
HDE1030
HDI1029
HDI1029-PLL16
HDI1029-PLL8
HDI1029-PLL8/16
HDI91
HDI91-P1/-P2
HDI92
HDI92P
HDI92-P
RI100
RI100-A/RI100-J
S180
SET100 Assistive Listening Sys
Audioport A1
H100
H200
H200 HDI452-P
HDE1030
HDI1029
HDI1029-PLL16
HDI1029-PLL8
HDI1029-PLL8/16
HDI91
HDI91-P1/-P2
HDI92
HDI92P
HDI92-P
RI100
RI100-A/RI100-J
S180
SET100 Assistive Listening Sys
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Sennheiser langattomien kuulokkeiden alkuperäisakut:
BA90
E180
E90
E180
E90
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi langattomien kuulokkeiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset t…
| SKU | CS-SBA90SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128025665 |
| Korvaa | BA90 / E90 / E180 |
| Kapasiteetti (mAh) | 60mAh / 0.14Wh |
| Mitat | 12.00 x 33.00 x 18.00mm |
| Jännite | 2,4 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Handsfree Bluetooth kuulokkeiden akut
Näytä kaikki →
-15%
Sony WH-1000xM3 akku 1000mAh / 3.70Wh
19,95 €
16,95 €
Sony WF-1000XM3 kuulokkeiden latauskotelon akku 800mAh
14,95 €
Sony BF-TDSY, MDR-DS3000, MDR-DS4000 akku 700mAh / 0.84Wh
15,95 €
Logitech 981-000257, F540, G930 akku 700mAh / 2.59Wh
20,95 €
Jabra 100-93040000-02 akku 100mAh / 0.37Wh
18,95 €
Sony Inzone H9 / WF1000XM4 latauskotelo / WH-CH720N / WH-XB910 akku 500mAh
14,95 €
Jabra Pro 9400, Pro 9450, Pro 9460 akku 230mAh/0.85Wh
14,95 €
Sennheiser IS 410, IS410, IS-410 akku 150mAh / 0.56Wh
19,95 €