calcActive())">
Sony Ericsson F5121, F5122, Xperia X akku 2700mAh
Saatavissa tehtaalta
22,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Sony Ericsson matkapuhelimien kanssa:
F5121
F5122
Xperia X
Xperia X Dual
F5122
Xperia X
Xperia X Dual
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Sony Ericsson matkapuhelimien alkuperäisakut:
1300-3513
LIS1624ERPC
LIS1624ERPC
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi matkapuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-ERF512XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128122654 |
| Korvaa | 1300-3513 / LIS1624ERPC |
| Kapasiteetti (mAh) | 2700mAh / 10.26Wh |
| Mitat | 71.40 x 54.00 x 5.00 mm |
| Jännite | 3,8 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Sony - Sony Ericsson akut
Näytä kaikki →
-11%
Sony Xperia Z5 Compact / E5803, E5823, S50 akku 2600 mAh
18,95 €
16,95 €
-22%
SonyEricsson BST-33 yhteensopiva akku 900 mAh
17,95 €
13,95 €
Sony Xperia XZ akku 2850 mAh
23,95 €
-10%
Sony Xperia Z1 Compact akku 2300 mAh
19,95 €
17,95 €
Sony G8441, Lilac, PF41 Xperia XZ1 Compact yhteensopiva akku 2600mAh
24,95 €
Sony H3113, H3311, SM12 akku 3200mAh
22,95 €
Sony Xperia XA akku 2300 mAh
23,95 €
-56%
SonyEricsson Xperia X1 akku 1700 mAh
17,95 €
7,95 €