calcActive())">
Sony Ericsson M4 / M4 Aqua akku 2400 mAh
Saatavissa tehtaalta
17,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Sony Ericsson puhelinten kanssa:
E2303
E2306
E2312
E2333
E2353
E2363
Tulip SS
Xperia M4
Xperia M4 Aqua Dual LTE
E2306
E2312
E2333
E2353
E2363
Tulip SS
Xperia M4
Xperia M4 Aqua Dual LTE
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Sony Ericsson puhelin alkuperäisakut:
LIS1576ERPC
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-ERM400SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128106166 |
| Korvaa | LIS1576ERPC / AGPB014-A001 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2400mAh / 9.12Wh |
| Mitat | 74.60 x 61.86 x 3.61mm |
| Jännite | 3,8 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Sony - Sony Ericsson akut
Näytä kaikki →
-11%
Sony Xperia Z5 Compact / E5803, E5823, S50 akku 2600 mAh
18,95 €
16,95 €
-22%
SonyEricsson BST-33 yhteensopiva akku 900 mAh
17,95 €
13,95 €
Sony Xperia XZ akku 2850 mAh
23,95 €
-10%
Sony Xperia Z1 Compact akku 2300 mAh
19,95 €
17,95 €
Sony G8441, Lilac, PF41 Xperia XZ1 Compact yhteensopiva akku 2600mAh
24,95 €
Sony H3113, H3311, SM12 akku 3200mAh
22,95 €
Sony Xperia XA akku 2300 mAh
23,95 €
-56%
SonyEricsson Xperia X1 akku 1700 mAh
17,95 €
7,95 €