calcActive())">
Sony Xperia XA akku 2300 mAh
Saatavissa tehtaalta
23,95 €
Sony Xperia yhteensopiva puhelimen akku. Sopii ainakin seuraaviin Sony Xperia malleihin:
Xperia XA
F3111
F3112
F3113
F3115
F3116
F3111
F3112
F3113
F3115
F3116
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Sony Xperia alkuperäisakun:
GB-S10-385871-010H
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.| SKU | CS-ERX315XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128124597 |
| Korvaa | GB-S10-385871-010H |
| Kapasiteetti (mAh) | 2300mAh / 8.74Wh |
| Mitat | 73.00 x 57.30 x 3.60mm |
| Jännite | 3,8 V |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.
Muita tuotteita kategoriassa Sony - Sony Ericsson akut
Näytä kaikki →
-11%
Sony Xperia Z5 Compact / E5803, E5823, S50 akku 2600 mAh
18,95 €
16,95 €
-22%
SonyEricsson BST-33 yhteensopiva akku 900 mAh
17,95 €
13,95 €
-10%
Sony Xperia Z1 Compact akku 2300 mAh
19,95 €
17,95 €
Sony Xperia XZ akku 2850 mAh
23,95 €
Sony H3113, H3311, SM12 akku 3200mAh
22,95 €
Sony G8441, Lilac, PF41 Xperia XZ1 Compact yhteensopiva akku 2600mAh
24,95 €
-56%
SonyEricsson Xperia X1 akku 1700 mAh
17,95 €
7,95 €
-50%
SonyEricsson BST-41 yhteensopiva akku 1500 mAh
16,95 €
8,48 €