
calcActive())">
Sony Xperia XZ akku 2850 mAh
Saatavissa tehtaalta
23,95 €
Sony Xperia yhteensopiva puhelimen akku. Sopii ainakin seuraaviin Sony Xperia malleihin:
Xperia XZ
Xperia XZ Dual SIM
F8331
F8332
Xperia XZ Dual SIM
F8331
F8332
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Sony Xperia alkuperäisakun:
1305-6549 / LIS1632ERPC
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.| SKU | CS-ERF833XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128124580 |
| Korvaa | LIS1632ERPC / 1305-6549 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2850mAh / 10.83Wh |
| Mitat | 78.00 x 58.00 x 4.30 mm |
| Jännite | 3,8 V |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Pikkupaketti | 4,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.
Muita tuotteita kategoriassa Xperia X / XA / XZ akut
Näytä kaikki →
Sony Xperia XA akku 2300 mAh
23,95 €

Sony Ericsson Xperia X10, Xperia X10a, Xperia X10i tehoakku laajennetulla takakannella 2600 mAh - Musta
27,90 €
13,95 €

SonyEricsson Xperia X1 akku 1700 mAh
17,95 €
7,95 €

Sony Ericsson Xperia X akku 2700 mAh
33,95 €

Sony Xperia XZ premium akku 3200 mAh
22,95 €

Sony Ericsson Xperia X10, Xperia X10a, Xperia X10i tehoakku laajennetulla takakannella 2600 mAh - Valkoinen
27,90 €
13,95 €

Sony Ericsson Xperia X5 akku 700 mAh
21,95 €

Sony Ericsson Xperia X Performance akku 2600 mAh
29,95 €
