calcActive())">
SonyEricsson Xperia ion akku 1800 mAh
Saatavissa tehtaalta
46,95 €
SonyEricsson yhteensopiva puhelimen akku. Sopii ainakin seuraaviin SonyEricsson malleihin:
Xperia ion
LT28
LT28i
LT28at
Aoba
Xperia Ion HSPA
LT28h
Aoba
acro HD
IS12S
Hayate
LT28
LT28i
LT28at
Aoba
Xperia Ion HSPA
LT28h
Aoba
acro HD
IS12S
Hayate
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat SonyEricsson alkuperäisakut:
1251-9510.1
LIS1485ERPC
1251-9510.1C
LIS1489ERPC
LIS1485ERPC
1251-9510.1C
LIS1489ERPC
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-ERX280SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128066583 |
| Korvaa | 1251-9510.1 / LIS1485ERPC / 1251-9510.1C / LIS1489ERPC |
| Kapasiteetti (mAh) | 1800mAh / 6.66Wh |
| Mitat | 56.44 x 53.10 x 5.10mm |
| Jännite | 3,7 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Sony - Sony Ericsson akut
Näytä kaikki →
-11%
Sony Xperia Z5 Compact / E5803, E5823, S50 akku 2600 mAh
18,95 €
16,95 €
-22%
SonyEricsson BST-33 yhteensopiva akku 900 mAh
17,95 €
13,95 €
Sony Xperia XZ akku 2850 mAh
23,95 €
-10%
Sony Xperia Z1 Compact akku 2300 mAh
19,95 €
17,95 €
Sony G8441, Lilac, PF41 Xperia XZ1 Compact yhteensopiva akku 2600mAh
24,95 €
Sony H3113, H3311, SM12 akku 3200mAh
22,95 €
Sony Xperia XA akku 2300 mAh
23,95 €
-56%
SonyEricsson Xperia X1 akku 1700 mAh
17,95 €
7,95 €