calcActive())">
SteelSeries pelikonsolin Nimbus+ Controller / 69070 yhteensopiva akku 700mAh
Saatavissa tehtaalta
13,95 €
SteelSeries pelikonsolin yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Nimbus+ Controller
69070
9076SW
69089
69070
9076SW
69089
Korvattavat SteelSeries pelikonsolin alkuperäisakut
PL602258
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu SteelSeries pelikonsolin -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi j…
| SKU | CS-SLC690SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128179993 |
| Korvaa | PL602258 |
| Kapasiteetti (mAh) | 700mAh / 2.59Wh |
| Mitat | 61.10 x 22.00 x 5.00mm |
| Jännite | 3,7 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Nintendo pelikonsolien akut
Näytä kaikki →
Nintendo pelikonsolin Wii U / Wii U GamePad yhteensopiva akku 2450mAh
25,95 €
Nintendo pelikonsolin Wii U 8G / Wii U 8G GamePad yhteensopiva akku 2450mAh
23,95 €
Nintendo pelikonsolin Wii U GamePad WUP-001 yhteensopiva akku 3200mAh
24,95 €
Nintendo pelikonsolin Wii U GamePad WUP-003 yhteensopiva akku 5200mAh
32,95 €
Nintendo pelikonsolin HDH-001 / HDH-002 yhteensopiva akku 3200mAh
22,95 €
Nintendo pelikonsolin Home Circuit / Mario Kart Live yhteensopiva akku 1750mAh
25,95 €
Anbernic pelikonsolin RG 350M / RG 353M yhteensopiva akku 2500mAh
18,95 €
Anbernic pelikonsolin Win600 3020E 3050E 5.94" Mini Handheld Game PC yhteensopiva akku 4400mAh
39,95 €