calcActive())">
T410IU-T300AQ, T410TU akku, 4400 mAh Musta
Saatavissa tehtaalta
79,95 €
Yhteensopiva mm.
FOUNDER
T410IU-T300AQ, T410TU
KENNEX
321, 327, 328, 420
MEGAWARE
C2
MOBILE
E44005003LNB0
NEO
2252, 4100, 4200, A3150, A3152
PHILCO
PHN14PH24
POSITIVO
Master N100, Master N150, Premiun 2035
SIM
1029, 1064, 1079, 1461, 1473, 2045, 2600, 2665, 2684,4000, 4035, 4050, 4090, 4140, 4400, 6165, 1053, 1066, 1321, 1464, 1530, 2047, 2620, 2680, 2685, 4020, 4041, 4060, 4112, 4300, 6050, 1054, 1071, 1454, 1471, 1630, 2086, 2664, 2683, 2730, 4025, 4042, 4080,4122, 4311, 6051
UNIWILL
T410IU-T300AQ, T410TU
Edullinen ja laadukas T410IU-T300AQ, T410TU yhteensopiva akku. Akku saattaa olla myös yhteensopiva muiden vastaavien tuotteiden kanssa. Jos olet epävarma akun sopivuudesta juuri Sinun laitteiseesi, niin otathan yhteyttä meihin ja varmistamme asian. Laadukas tarvikeakku 6kk takuulla. Akku täyt…
| SKU | CS-UNT410NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128054184 |
| Mitat | 136.27 x 72.20 x 20.09mm |
| Korvaa | A32-H24, L062066, 1510-07KB000, YS-1 |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 4400mAh / 48.84Wh |
| Jännite | 11,1 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Kannettavan tietokoneen - Asus akut
Näytä kaikki →
Asus K55, X55 akku 4400mAh / 47.52Wh mAh - Musta
59,95 €
-12%
Asus K009 ja Google Nexus 7 2-sukupolvi akku 3950 mAh
33,95 €
29,95 €
-12%
Asus A32-K72 yhteensopiva akku 4400 mAh
59,95 €
52,95 €
-21%
Asus A53, X53 akku 6600 mAh - Musta
69,95 €
54,95 €
-22%
Asus A53, X53 akku 4400 mAh - Musta
59,95 €
46,95 €
Asus X450 - A41-X550 akku 2200 mAh
53,95 €
Asus ,F52, F82, Ff83s, K40, K40e, 4400 mAh akku
59,95 €
Asus K52, K52f, K52f-a1, K52f-sx051v akku 4400 mAh
59,95 €