calcActive())">
SAMSUNG Galaxy Galaxy Tab 3 10.1 GT-P5200 akku 6800 mAh
Saatavissa tehtaalta
33,95 €
28,95 €
Laadukas alkuperäistä Samsung akkua vastaava tarvikeakku Samsung Galaxy Tab 3 10.1, Galaxy Tab3 10.1, GT-P5200, GT-P5210, GT-P5220 tablettiin.
Edullinen ja laadukas AA1D625aS/7-B, T4500EB yhteensopiva akku joka toimii ainakin seuraavissa malleissa: Samsung Galaxy Tab 3 10.1, Galaxy Tab3 10.1, GT-P5200, GT-P5210, GT-P5220
Akku saattaa olla myös yhteensopiva muiden vastaavien tuotteiden kanssa. Jos olet epävarma akun sopivuudesta juuri Sinun laitteiseesi, niin otathan yhteyttä meihin ja varmistamme asian.
Laadukas tarvikeakku 12kk takuulla. Akku täyttää CE, UL ja ISO9001 vaatimukset ja se on ylilataus- ja oikosulkusuojattu. Akussa on myös RoHS ympäristösertifikaatti.
| SKU | CS-SGP520SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128082422 |
| Korvaa | T4500E / AA1D625aS/7-B |
| Kapasiteetti (mAh) | 6800mAh / 25.84Wh |
| Mitat | 233.82 x 93.00 x 3.30mm |
| Jännite | 3,8 V |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.
Muita tuotteita kategoriassa Galaxy Tab Akut
Näytä kaikki →
-17%
Samsung Galaxy Tab A7 10.4 2020 / SM-T500 Tabletin Akku
34,95 €
28,95 €
-18%
Samsung Galaxy Tab Active Pro 10.1 SM-T540, SM-T545 Tabletin Akku
38,95 €
31,95 €
-29%
Samsung Galaxy Tab A 10.1 2019 / SM-T510 / SM-T515 Tabletin Akku
34,95 €
24,95 €
-6%
Samsung Galaxy Tab 4 10.1 akku 6000 mAh
33,95 €
31,95 €
-21%
Samsung Galaxy Tab S2 8.0 LTE-A, Galaxy Tab S2 8.0 WiFi, Galaxy Tab S2 NOOK 8.0 Tabletin Akku
28,95 €
22,95 €
Samsung Galaxy Tab 3 8.0 SM-T310, SM-T311 ja SM-T315 akku 4400 mAh
28,95 €
-12%
Samsung Galaxy Tab A 10.1 2016 Tabletin Akku
33,95 €
29,95 €
-17%
SAMSUNG Galaxy Galaxy Tab 7.0 GT-P3110 / GT-P3100 akku 4000 mAh
29,95 €
24,95 €