calcActive())">
Xiaomi pelikonsolin CyberDog yhteensopiva akku 5000mAh
Saatavissa tehtaalta
156,95 €
Xiaomi pelikonsolin yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
CyberDog
Korvattavat Xiaomi pelikonsolin alkuperäisakut
P2151-6S2P-MMLS
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Xiaomi pelikonsolin -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja ver…
| SKU | CS-XMC215SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 21,6 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128193371 |
| Korvaa | P2151-6S2P-MMLS |
| Kapasiteetti (mAh) | 5000mAh / 108Wh |
| Mitat | 124.50 x 118.80 x 63.00mm |
| Jännite | 21,6 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Nintendo pelikonsolien akut
Näytä kaikki →
Nintendo pelikonsolin Wii U / Wii U GamePad yhteensopiva akku 2450mAh
25,95 €
Nintendo pelikonsolin Wii U 8G / Wii U 8G GamePad yhteensopiva akku 2450mAh
23,95 €
Nintendo pelikonsolin Wii U GamePad WUP-001 yhteensopiva akku 3200mAh
24,95 €
Nintendo pelikonsolin Wii U GamePad WUP-003 yhteensopiva akku 5200mAh
32,95 €
Nintendo pelikonsolin HDH-001 / HDH-002 yhteensopiva akku 3200mAh
22,95 €
Nintendo pelikonsolin Home Circuit / Mario Kart Live yhteensopiva akku 1750mAh
25,95 €
Anbernic pelikonsolin RG 350M / RG 353M yhteensopiva akku 2500mAh
18,95 €
Anbernic pelikonsolin Win600 3020E 3050E 5.94" Mini Handheld Game PC yhteensopiva akku 4400mAh
39,95 €