calcActive())">
YAESU radiopuhelimen FT-1DR / FT-2DR yhteensopiva akku 3300mAh
Saatavissa tehtaalta
36,95 €
YAESU radiopuhelimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
FT-1DR
FT-2DR
FT-3D
FT-8DR
VX-8DR
VX-8GR
VX-8R
FT-2DR
FT-3D
FT-8DR
VX-8DR
VX-8GR
VX-8R
Korvattavat YAESU radiopuhelimen alkuperäisakut
FNB-102LI
SBR-14
SBR-14Li
SBR-15Li
SBR-14
SBR-14Li
SBR-15Li
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu YAESU radiopuhelimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja ve…
| SKU | CS-FVX810TW |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128216742 |
| Korvaa | SBR-14 / SBR-14Li / FNB-102LI / SBR-15Li |
| Kapasiteetti (mAh) | 3300mAh / 24.42Wh |
| Mitat | 90.80 x 58.00 x 31.90mm |
| Jännite | 7,4 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Radiopuhelimen ja Walkie Talkie akut
Näytä kaikki →
HYT X1e akku 1400mAh / 10.36Wh
35,95 €
Airbus THR9, THR9 C-30, THR9i akku 2300mAh / 8.51Wh
43,95 €
-6%
Vertex VX350, VX-350, VX351 akku 2200mAh/16.28Wh
34,95 €
32,95 €
Motorola DP3441, DP3441e, DP3661E akku 1600mAh / 11.84Wh
39,95 €
-6%
Vertex EVX-231, EVX-261, EVX-530 akku 2200mAh / 16.28Wh
34,95 €
32,95 €
Vertex VX-351, VX-354, VX-359 akku 2600mAh / 19.24Wh
40,95 €
-18%
Vertex VX230, VX-230, VX-231 akku 2600mAh / 19.24Wh
39,95 €
32,95 €
Motorola DP3441, DP3441e, DP3661E akku 2600mAh / 19.24Wh
41,95 €