calcActive())">
Yaskawa PLC-laitteiden Motoman Robot 149689-1 yhteensopiva akku 2400mAh
Saatavissa tehtaalta
32,95 €
Yaskawa PLC-laitteiden yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Motoman Robot 149689-1
Korvattavat Yaskawa PLC-laitteiden alkuperäisakut
HW0470360-A
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Yaskawa PLC-laitteiden -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja …
| SKU | CS-YMP149SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,6 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-SOCl2 |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128172154 |
| Korvaa | HW0470360-A |
| Kapasiteetti (mAh) | 2400mAh / 8.64Wh |
| Mitat | 51.00 x 15.70 x 14.30mm |
| Jännite | 3,6 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa PLC akut
Näytä kaikki →
-14%
GE FANUC Amplifier ALPHA iSV, FANUC Amplifier BETA iSV, FANUC Amplifier BETA iSVSP akku 2900mAh
28,95 €
24,95 €
Sanyo CR8.L akku 2600mAh
24,95 €
Mitsubishi MELSEC Q, Q02CPU, Q02HCPU akku 1700mAh
23,95 €
Mitsubishi F1, F2, FX akku 1800mAh
31,95 €
Mitsubishi CR17335SE-R, ER2/3A, GT15-BAT akku 1800mAh
19,95 €
GE FANUC 0i-B, FANUC 0i-D, FANUC 0i-Mate-B akku 2000mAh
24,95 €
Yaskawa PLC-laitteiden Yasnac MX3 yhteensopiva akku 5000mAh
23,95 €
-13%
GE A06B-6093-K001, A98L-0031-0011/L, Fanuc A98L-0031-0011/L akku 2200mAh
23,95 €
20,95 €