calcActive())">
Yealink neuvottelupuhelimen CP900 yhteensopiva akku 2200mAh
Saatavissa tehtaalta
20,95 €
Yealink neuvottelupuhelimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
CP900
Korvattavat Yealink neuvottelupuhelimen alkuperäisakut
YLPP425268C2450WLS
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Yealink neuvottelupuhelimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikood…
| SKU | CS-YKC900CL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,85 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128210467 |
| Korvaa | YLPP425268C2450WLS |
| Kapasiteetti (mAh) | 2200mAh / 8.47Wh |
| Mitat | 68.50 x 49.40 x 4.50mm |
| Jännite | 3,85 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Muut akut
Näytä kaikki →
-28%
iRobot APS 500, Roomba 500, Roomba 510 akku 2800mAh / 40.32Wh
45,95 €
32,95 €
-9%
Leica GEB111 akku 6 V - 2100 mAh
33,95 €
30,95 €
Logitech M-RAG97 akku 1800mAh / 6.66Wh
14,95 €
Neato 945-0080, All Floor, Signature 25 akku 3500mAh / 25.20Wh
38,95 €
-12%
BMW autonavaimen X3 / X4 yhteensopiva akku 550mAh
32,95 €
28,95 €
-7%
Flir One akku 185 mAh
13,95 €
12,95 €
Netgear AirCard 790, AirCard 790s, AirCard 810, Hotspot mokkulan Akku
19,95 €
-16%
Philips HS920 Parranajokoneen akku 2,4 v 2000 mAh
18,95 €
15,95 €