calcActive())">
Autel ohjaimen Robotics Smart Controller SE yhteensopiva akku 1900mAh
Saatavissa tehtaalta
73,95 €
Autel ohjaimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Robotics Smart Controller SE
Korvattavat Autel ohjaimen alkuperäisakut
PT803254-2S
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Autel ohjaimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vertaa s…
| SKU | CS-AUR254RX |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128218388 |
| Korvaa | PT803254-2S |
| Kapasiteetti (mAh) | 1900mAh / 14.06Wh |
| Jännite | 7,4 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa RC Ohjainten akut
Näytä kaikki →
DJI ohjaimen Inspire 3 / Agras T20P yhteensopiva akku 2600mAh
28,95 €
DJI ohjaimen Mavic 2 Pro Remote Control yhteensopiva akku 3600mAh
20,95 €
DJI ohjaimen Mavic Mini 2 Remote Controller yhteensopiva akku 2600mAh
20,95 €
FrSky ohjaimen X9D Plus / X9DP2019 yhteensopiva akku 2300mAh
23,95 €
FrSky ohjaimen Taranis QX7 / Taranis QX 7 yhteensopiva akku 2000mAh
22,95 €
FrSky ohjaimen Horus X10S Expres / Horus X10 yhteensopiva akku 2600mAh
18,95 €
FrSky ohjaimen X20s / Ethos Tandem X20 XE Transmitter yhteensopiva akku 2750mAh
21,95 €
FUTABA ohjaimen Transmitter 14SG / Transmitter 4PKS yhteensopiva akku 2000mAh
22,95 €