DJI Mavic 2 Pro / Mavic 2 Zoom akku 3600mAh
Varastossa
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien DJI kameroiden kanssa:
Mavic 2 Zoom
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat DJI kameroiden alkuperäisakut:
CP.MA.00000038.01/76573
TÄRKEÄÄ: Tämä akku toimii ja lataa dronettasi kaikilla DJI:n laiteohjelmistoversioilla ennen ja lukuun ottamatta 5. syyskuuta 2024 julkaistua versiota V2.1.28. Kyseisessä päivityksessä DJI lisäsi koodia, joka estää dronen tunnistamasta kolmannen osapuolen akkuja. Ennen tilaamista tarkistathan, mikä laiteohjelmistoversio dronessasi on. Varmista yhteensopivuus ennen ostopäätöstä. Voit myös pyytää DJI:ltä linkin aiempaan ohjelmistoversioon, jotta voit halutessasi palauttaa version, joka tukee myös muita kuin DJI:n omia akkuja.
Tilaa uusi kameroiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussäännöt ja -normit. Akkujen valmistajalla on ISO9001- ja kaikilla myymillämme akuilla CE-, UL- ja RoHS-sertifioinnit.
30 päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.
Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite-, oikosulku- ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.
| SKU | CS-DJM210RX |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128178286 |
| Korvaa | FB2-3850 / CP.MA.00000038.01/76573 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3600mAh / 55.44Wh |
| Mitat | 98.60 x 63.20 x 44.70mm |
| Jännite | 15,4 V |
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.
Muita tuotteita kategoriassa DJI akut
Näytä kaikki →
-32%
-9%
-18%
-17%