calcActive())">
Fujitsu LifeBook M2010, LifeBook M201 akku 4400 mAh - Musta
Saatavissa tehtaalta
59,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Fujitsu kannettavien tietokoneiden kanssa:
LifeBook M2010
LifeBook M2011
FMV-BIBLO LOOX M/D10
FMV-BIBLO LOOX M/D15
FMV-BIBLO LOOX M/E10
LifeBook M2011
FMV-BIBLO LOOX M/D10
FMV-BIBLO LOOX M/D15
FMV-BIBLO LOOX M/E10
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Fujitsu alkuperäisakut:
CP432218-01
CP432221-01
FMVNBP173
FMVNBP174
FPB0213
FPCBP216
FPCBP216AP
FPCBP217
FPCBP217AP
CP432221-01
FMVNBP173
FMVNBP174
FPB0213
FPCBP216
FPCBP216AP
FPCBP217
FPCBP217AP
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-FU2011HB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128072737 |
| Mitat | 203.00 x 45.00 x 32.50mm |
| Korvaa | CP432218-01 / FMVNBP173 / FPB0213 / FPCBP216 / FPCBP216AP / CP432221-01 / FMVNBP174 / FPCBP217 / FPCBP217AP |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 4400mAh / 47.52Wh |
| Jännite | 10,8 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Fujitsu akut
Näytä kaikki →
-14%
Fujitsu LifeBook P727 / P728 / U727 / U728 / U729 akku
89,95 €
76,95 €
-19%
Fujitsu Lifebook E558 akku 3450 mAh
99,95 €
80,95 €
-19%
Fujitsu LifeBook A544, LifeBook AH564, LifeBook E554 akku 4400mAh
69,95 €
56,95 €
-18%
Fujitsu Lifebook S7110 / S6310 akku 4400 mAh - Musta
49,95 €
40,95 €
GC Fujitsu LifeBook E8310 akku 4400 mAh - Musta
59,95 €
Fujitsu Esprimo Mobile V5515,Esprimo Mobile V5535, Esprimo Mobile V5555 akku 4400 mAh - Musta
59,95 €
Fujitsu Amilo Li3710, Amilo Li3910, Amilo Pi3560 akku 4400 mAh
59,95 €
Fujitsu-Siemens Amilo PA 1510, Pa 2510, Pi 2512, Pi 2515 Pi 1505, Li 1818,Li 1820 akku 4400 mAh
59,95 €