calcActive())">
LG Aurora ONOTE S430, Aurora S530, P420-5000 akku 4400mAh/48.84Wh
Saatavissa tehtaalta
64,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien LG kannettavien tietokoneiden kanssa:
Aurora ONOTE S430
Aurora S530
P420-5000
P420-5110
P420-5300
P420-G.AE34E
P420-GBC43P1
P420-GE34
P420-K5300
P420-Ke45k
P420-N.AE21G
P420-N.AE40V
S430
S530
Xnote P420
Xnote PD420
Xnote S530
Aurora S530
P420-5000
P420-5110
P420-5300
P420-G.AE34E
P420-GBC43P1
P420-GE34
P420-K5300
P420-Ke45k
P420-N.AE21G
P420-N.AE40V
S430
S530
Xnote P420
Xnote PD420
Xnote S530
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat LG kannettavien tietokoneiden alkuperäisakut:
EAC61538601
SQU-1007
SQU-1017
SQU-1007
SQU-1017
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi kannettavien tietokoneiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset …
| SKU | CS-LPD420NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128079040 |
| Korvaa | SQU-1007 / SQU-1017 / EAC61538601 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4400mAh / 48.84Wh |
| Mitat | 204.50 x 50.00 x 20.54mm |
| Jännite | 11,1 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Kannettavan tietokoneen - LG akut
Näytä kaikki →
LG LE50, LM40, LM50, LM60 akku 4400 mAh - Musta
59,95 €
LG EasyNote SB85 akku 4400 mAh - Musta
69,95 €
LG X120 akku 4400 mAh - Musta
59,95 €
LG X120 akku 6600 mAh - Musta
59,95 €
LG X120 akku 6600 mAh - Valkoinen
59,95 €
LG Xnote A410, Xnote A505 akku 4400 mAh - Musta
69,95 €
LG kannettavan tietokoneen P430 / P530 yhteensopiva akku 5200mAh
59,95 €
LG kannettavan tietokoneen 15N365-K / 15N365-T yhteensopiva akku 2600mAh
35,95 €