calcActive())">
LG X120 akku 6600 mAh - Valkoinen
Saatavissa tehtaalta
59,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien LG kannettavien tietokoneiden kanssa:
X120
X120-L.C7B1A9
X120-L.C7L1A9
X130
X130 10"
X120-G
X120-H
X120-L
X120-N
X130-G
X130-L
X120-L.C7B1A9
X120-L.C7L1A9
X130
X130 10"
X120-G
X120-H
X120-L
X120-N
X130-G
X130-L
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat LG alkuperäisakut:
LBA211EH
LB3211EE
LB3511EE
LB6411EH
LBA211EH
LB3211EE
LB3511EE
LB6411EH
LBA211EH
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-LGX120HT |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128030782 |
| Mitat | 203.15 x 70.66 x 21.89mm |
| Korvaa | LBA211EH / LB3211EE / LB3511EE / LB6411EH |
| Väri | Valkoinen |
| Kapasiteetti (mAh) | 6600mAh / 73.26Wh |
| Jännite | 11,1 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa LG akut
Näytä kaikki →
-11%
Panasonic DMW-BLG10, DMW-BLG10E akku 750 mAh
18,95 €
16,95 €
-50%
LG Leon 4G Akku 1900 mAh
18,95 €
9,48 €
LG G5, G5 Lite, H830 akku 2800 mAh
23,95 €
-10%
LG G2 Mini - D320, D620 akku 1600 mAh
20,95 €
18,95 €
LG Optimus P700 Akku 1200 mAh
18,95 €
-50%
LG G5, G5 Lite, H830 akku 1900 mAh
18,95 €
9,48 €
LG G4 Akku 3000 mAh
19,95 €
-11%
LG D280, D280N, D285, Spirit 4G akku 1800 mAh
17,95 €
15,95 €