calcActive())">
Kirisun PT4200, PT-4200, PT5200 akku 1600mAh / 11.84Wh
Saatavissa tehtaalta
28,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Kirisun radiopuhelimien kanssa:
PT4200
PT-4200
PT5200
PT-5200
PT558
PT-558
PT558S
PT-558S
PT668
PT-4200
PT5200
PT-5200
PT558
PT-558
PT558S
PT-558S
PT668
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Kirisun radiopuhelimien alkuperäisakut:
KB-42A
KB-58A
KB58B
KB58L
KL-KB58B
KL-KB58L
KB-58A
KB58B
KB58L
KL-KB58B
KL-KB58L
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi radiopuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-KPT5200TW |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128140856 |
| Korvaa | KL-KB58B / KB58B / KB58L / KL-KB58L / KB-58A / KB-42A / KB-58L |
| Kapasiteetti (mAh) | 1600mAh / 11.84Wh |
| Mitat | 90.00 x 56.00 x 31.00mm |
| Jännite | 7,4 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Radiopuhelimen ja Walkie Talkie akut
Näytä kaikki →
HYT X1e akku 1400mAh / 10.36Wh
35,95 €
Airbus THR9, THR9 C-30, THR9i akku 2300mAh / 8.51Wh
43,95 €
-6%
Vertex VX350, VX-350, VX351 akku 2200mAh/16.28Wh
34,95 €
32,95 €
Motorola DP3441, DP3441e, DP3661E akku 1600mAh / 11.84Wh
39,95 €
-6%
Vertex EVX-231, EVX-261, EVX-530 akku 2200mAh / 16.28Wh
34,95 €
32,95 €
Vertex VX-351, VX-354, VX-359 akku 2600mAh / 19.24Wh
40,95 €
-18%
Vertex VX230, VX-230, VX-231 akku 2600mAh / 19.24Wh
39,95 €
32,95 €
Motorola DP3441, DP3441e, DP3661E akku 2600mAh / 19.24Wh
41,95 €