calcActive())">
Sony G3212, G3221, G3223 akku 2700mAh
Saatavissa tehtaalta
24,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Sony matkapuhelimien kanssa:
G3212
G3221
G3223
G3226
Redwood DS
SM21
XA1 Ultra Dual TD-LTE
Xperia XA1 Ultra
G3221
G3223
G3226
Redwood DS
SM21
XA1 Ultra Dual TD-LTE
Xperia XA1 Ultra
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Sony matkapuhelimien alkuperäisakut:
LIP1641ERPC
LIP1641ERPXC
LIP1641ERPXC
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi matkapuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-ERG322SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128141570 |
| Korvaa | LIP1641ERPC / LIP1641ERPXC |
| Kapasiteetti (mAh) | 2700mAh / 10.26Wh |
| Mitat | 93.10 x 51.62 x 3.80mm |
| Jännite | 3,8 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Sony - Sony Ericsson akut
Näytä kaikki →
-11%
Sony Xperia Z5 Compact / E5803, E5823, S50 akku 2600 mAh
18,95 €
16,95 €
-22%
SonyEricsson BST-33 yhteensopiva akku 900 mAh
17,95 €
13,95 €
Sony Xperia XZ akku 2850 mAh
23,95 €
-10%
Sony Xperia Z1 Compact akku 2300 mAh
19,95 €
17,95 €
Sony G8441, Lilac, PF41 Xperia XZ1 Compact yhteensopiva akku 2600mAh
24,95 €
Sony H3113, H3311, SM12 akku 3200mAh
22,95 €
Sony Xperia XA akku 2300 mAh
23,95 €
-56%
SonyEricsson Xperia X1 akku 1700 mAh
17,95 €
7,95 €