calcActive())">
Sony H3113, H3311, SM12 akku 3200mAh
Saatavissa tehtaalta
22,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Sony matkapuhelimien kanssa:
H3113
H3311
SM12
SM32
XA2
Xperia L2
Xperia L2 TD-LTE
Xperia XA2 TD-LTE
H3311
SM12
SM32
XA2
Xperia L2
Xperia L2 TD-LTE
Xperia XA2 TD-LTE
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Sony matkapuhelimien alkuperäisakut:
LIP1654ERPC
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi matkapuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-ERL200SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128147541 |
| Korvaa | LIP1654ERPC / 1309-2682 / SNYSK84 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3200mAh / 12.32Wh |
| Mitat | 78.80 x 55.15 x 4.40mm |
| Jännite | 3,85 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Sony - Sony Ericsson akut
Näytä kaikki →
-11%
Sony Xperia Z5 Compact / E5803, E5823, S50 akku 2600 mAh
18,95 €
16,95 €
-22%
SonyEricsson BST-33 yhteensopiva akku 900 mAh
17,95 €
13,95 €
Sony Xperia XZ akku 2850 mAh
23,95 €
-10%
Sony Xperia Z1 Compact akku 2300 mAh
19,95 €
17,95 €
Sony G8441, Lilac, PF41 Xperia XZ1 Compact yhteensopiva akku 2600mAh
24,95 €
Sony Xperia XA akku 2300 mAh
23,95 €
-56%
SonyEricsson Xperia X1 akku 1700 mAh
17,95 €
7,95 €
-50%
SonyEricsson BST-41 yhteensopiva akku 1500 mAh
16,95 €
8,48 €