calcActive())">
Nokia BL-5U yhteensopiva akku 1050 mAh
Saatavissa tehtaalta
18,95 €
Akku sopii mm: Nokia 8800E, 8900E, 8900i.
Edullinen ja laadukas Nokia BL-5U yhteensopiva akku joka toimii ainakin seuraavissa malleissa : Nokia 8800E, 8900E, 8900i. Akku saattaa olla myös yhteensopiva muiden vastaavien tuotteiden kanssa. Jos olet epävarma akun sopivuudesta juuri Sinun laitteiseesi, niin otathan yhteyttä meihi…
| SKU | CS-NK5UXL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128036098 |
| Korvaa | BL-5U |
| Kapasiteetti (mAh) | 1050mAh / 3.89Wh |
| Mitat | 62.14 x 36.86 x 4.08mm |
| Jännite | 3,7 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Nokia akut
Näytä kaikki →
-11%
Nokia BP-4L yhteensopiva akku 1700 mAh
17,95 €
15,95 €
-12%
Nokia BL-5C, BL-5CA, BL-5CB, BR-5C yhteensopiva akku 1200 mAh
16,95 €
14,95 €
-12%
Nokia BLC-2 yhteensopiva akku 1100 mAh
16,95 €
14,95 €
-12%
Nokia BL-4U yhteensopiva akku 1200 mAh
16,95 €
14,95 €
-13%
Nokia BLS-2N, BLS-4, BMS-2S, BPS-2 yhteensopiva akku 900 mAh
14,95 €
12,95 €
-15%
Nokia BLC-2 yhteensopiva akku 950 mAh
12,95 €
10,95 €
-18%
Nokia 2.2 akku 2900mAh
16,95 €
13,95 €
-21%
Nokia 3210 BML-3 yhteensopiva akku 1200 mAh
18,95 €
14,95 €