calcActive())">
Samsung BP85A, EA-BP85A, EA-BP85A/E yhteensopiva akku - 750 mAh
Saatavissa tehtaalta
18,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Samsung kameroiden kanssa:
WB210
SH100
PL210
EC-SH100ZBPBUS
EC-SH100ZBPSUS
EC-SH100ZBPRUS
EC-WB210ZBPRUS
ST200
ST200F
SH100
PL210
EC-SH100ZBPBUS
EC-SH100ZBPSUS
EC-SH100ZBPRUS
EC-WB210ZBPRUS
ST200
ST200F
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Samsung alkuperäisakut:
BP85A
EA-BP85A
EA-BP85A/E
EA-BP85A
EA-BP85A/E
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-BP85A |
|---|---|
| EAN | 4894128039846 |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| Mitat | 39.60 x 28.85 x 7.75mm |
| Korvaa | BP85A / EA-BP85A / EA-BP85A/E |
| Kapasiteetti (mAh) | 750mAh / 2.78Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Akkukauppa
Näytä kaikki →
-36%
Macbook Air 13" 2013 2014 2015 2017 A1496 akku 7150 mAh
79,95 €
50,95 €
-29%
MacBook Pro 13 Retina 2015 Malli A1502 / A1582 akku 6500 mAh
79,95 €
56,95 €
-34%
MacBook Pro 15 Retina Late 2013 ja Mid-2014 A1398 - A1494 akku 8400 mAh
89,95 €
58,95 €
-32%
MacBook Pro 15 Retina 2015 Malli A1398 - A1618 akku 8700 mAh
99,95 €
67,95 €
-44%
Apple Macbook Air 13-tuumaa 2011 2012 A1405 akku 6700 mAh musta
69,95 €
38,95 €
-12%
Yleislaturi kameroille, puhelimille ja muille litium-akuille.
16,95 €
14,95 €
-17%
Macbook Air 13-tuumaa 2018-2019 A1932 / A1965 akku 4800mAh
89,95 €
74,95 €
-14%
MacBook Pro 13 Retina Core i5 / Core i7 2013 malli A1502 akku 6300 mAh musta
89,95 €
76,95 €