calcActive())">
Samsung HMX-U20, HMX-W200, HMX-W350 akku 1300mAh/4.8Wh
Saatavissa tehtaalta
18,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Samsung kameroiden kanssa:
HMX-U20
HMX-W200
HMX-W350
SMX-C10
SMX-K40EDC
SMX-K44BP
C14
C20
C24
HMX-U15
HMX-U20
HMX-U20BP
HMX-W200RP
HMX-W200TP
HMX-W300
HMX-W300BN
HMX-W300RN
HMX-W300RP
HMX-W300YN
K40
K45
SMX-C10
SMX-C10RP
SMX-C13
SMX-C14
SMX-C19
SMX-C20
SMX-C200
SMX-C20BP
SMX-C20RP
SMX-C24
SMX-C24BP
SMX-K40
SMX-K40BP
SMX-K44
SMX-K45
U15
W300HD
HMX-W200
HMX-W350
SMX-C10
SMX-K40EDC
SMX-K44BP
C14
C20
C24
HMX-U15
HMX-U20
HMX-U20BP
HMX-W200RP
HMX-W200TP
HMX-W300
HMX-W300BN
HMX-W300RN
HMX-W300RP
HMX-W300YN
K40
K45
SMX-C10
SMX-C10RP
SMX-C13
SMX-C14
SMX-C19
SMX-C20
SMX-C200
SMX-C20BP
SMX-C20RP
SMX-C24
SMX-C24BP
SMX-K40
SMX-K40BP
SMX-K44
SMX-K45
U15
W300HD
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Samsung kameroiden alkuperäisakut:
BPBH130LB
IA-BH130LB
IA-LH130LB
IA-BH130LB
IA-LH130LB
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta
Tilaa uusi kameroiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussäännöt ja -normit. Akkujen valmistajalla on ISO9001- ja kaikilla myymillämme akuilla CE-, UL- ja RoHS-sertifioinnit.
30 päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.
Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite-, oikosulku- ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.
Tilaa uusi kameroiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussäännöt ja -normit. Akkujen valmistajalla on ISO9001- ja kaikilla myymillämme akuilla CE-, UL- ja RoHS-sertifioinnit.
30 päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.
Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite-, oikosulku- ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.
| SKU | CS-BH130LB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128029588 |
| Korvaa | IA-BH130LB / IA-LH130LB / BPBH130LB |
| Kapasiteetti (mAh) | 1300mAh / 4.81Wh |
| Mitat | 54.00 x 33.80 x 6.90mm |
| Jännite | 3,7 V |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.
Muita tuotteita kategoriassa Samsung akut
Näytä kaikki →
-7%
Samsung SLB-10A yhteensopiva akku 1050 mAh
13,95 €
12,95 €
-16%
Samsung BP-70A, EA-BP70A yhteensopiva akku 740 mAh
18,95 €
15,95 €
-16%
Samsung SB-LSM80 yhteensopiva akku 800 mAh
18,95 €
15,95 €
-7%
Fujifilm NP-40 / Pentax D-Li8 / Samsung SB-L0737 akku 850 mAh
13,95 €
12,95 €
Samsung SLB-11A yhteensopiva akku 1050 mAh
13,95 €
Samsung SLB-1137D yhteensopiva akku 1100 mAh
13,95 €
Samsung SB-L480 yhteensopiva akku 5500 mAh
48,95 €
Samsung IA-BP85ST yhteensopiva akku 850 mAh
23,95 €