calcActive())">
Samsung Notebook 9 13.3" akku - 3900 mAh
Varastossa
82,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Samsung kannettavien tietokoneiden kanssa:
Notebook 9 13.3"
NP900X3L
NP900X3L-K01
NP900X3L-K01HK
NP900X3L-K04
NP900X3L-K06
NP900X3L-K06US
NP900X3L-K07
NP900X3L-K07HK
NP900X3L-U03
NP900X3L-U03HK
NP900X3L
NP900X3L-K01
NP900X3L-K01HK
NP900X3L-K04
NP900X3L-K06
NP900X3L-K06US
NP900X3L-K07
NP900X3L-K07HK
NP900X3L-U03
NP900X3L-U03HK
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Samsung alkuperäisakut:
AA-PBUN2LT
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | ---CS-SNP913NB---EOL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128127390 |
| Mitat | 248.20 x 94.30 x 4.50 mm |
| Korvaa | AA-PBUN2LT |
| Kapasiteetti (mAh) | 3900 mAh / 29.64 Wh |
| Jännite | 7,6 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Samsung akut
Näytä kaikki →
Samsung ATIV Book 7, NP740, NP740U3E akku 7500 mAh
79,95 €
Samsung AA-PB0NC6B, AA-PB0NC6B/E, AA-PB1NC6B, AA-PB1NC6B/E, AA-PL0NC9B, AA-PL0NC9B/E, AA-PL1NC9B, AA-PL1NC9B/E akku 4400 mAh
59,95 €
-33%
Samsung 5 Series, 510R, NP470 akku 3950 mAh
69,95 €
46,95 €
Samsung Q318, R510, R468, R710, R522 akku 4400 mAh Musta
59,95 €
Samsung Chromebook 2 13.3", XE503C32, XE503C32-K01US akku 4700 mAh
69,95 €
Samsung Ativ Pro, XE700T1A, XE700T1C akku 6540 mAh
66,95 €
Samsung P35 , P40 akku 4400 mAh
99,95 €
-21%
Samsung NP-R20, NP-R25, NP-X1, NP-X1-1200, NP-X1-C003/SHK, NP-X11, NT-X1, NT-X1-C110, NT-X1-C120, R20, R20, R20 XIV 5500, R20 XIV 5510, R25, X1 akku 4800 mAh
69,95 €
54,95 €