calcActive())">
Samsung NP-R20, NP-R25, NP-X1 akku 4800mAh
Saatavissa tehtaalta
58,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Samsung kannettavien tietokoneiden kanssa:
NP-R20
NP-R25
NP-X1
NP-X11
NP-X1-1200
NP-X1-C003/SHK
NT-X1
NT-X1-C110
NT-X1-C120
R20
R20 XIV 5500
R20 XIV 5510
R25
X1
NP-R25
NP-X1
NP-X11
NP-X1-1200
NP-X1-C003/SHK
NT-X1
NT-X1-C110
NT-X1-C120
R20
R20 XIV 5500
R20 XIV 5510
R25
X1
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Samsung kannettavien tietokoneiden alkuperäisakut:
AA-PB0NC4B/E
AA-PB1NC4B/E
AA-PBONC4B
AA-PL0NC8B/E
AA-PLONC8B
AA-PB1NC4B/E
AA-PBONC4B
AA-PL0NC8B/E
AA-PLONC8B
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi kannettavien tietokoneiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset …
| SKU | CS-SSR20HB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128018803 |
| Korvaa | AA-PB0NC4B/E / AA-PB1NC4B/E / AA-PBONC4B / AA-PL0NC8B/E / AA-PLONC8B |
| Kapasiteetti (mAh) | 4800mAh / 71.04Wh |
| Mitat | 270.00 x 33.58 x 22.60mm |
| Jännite | 14,8 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Samsung akut
Näytä kaikki →
Samsung ATIV Book 7, NP740, NP740U3E akku 7500 mAh
79,95 €
Samsung AA-PB0NC6B, AA-PB0NC6B/E, AA-PB1NC6B, AA-PB1NC6B/E, AA-PL0NC9B, AA-PL0NC9B/E, AA-PL1NC9B, AA-PL1NC9B/E akku 4400 mAh
59,95 €
-33%
Samsung 5 Series, 510R, NP470 akku 3950 mAh
69,95 €
46,95 €
Samsung Q318, R510, R468, R710, R522 akku 4400 mAh Musta
59,95 €
Samsung Chromebook 2 13.3", XE503C32, XE503C32-K01US akku 4700 mAh
69,95 €
Samsung Ativ Pro, XE700T1A, XE700T1C akku 6540 mAh
66,95 €
Samsung P35 , P40 akku 4400 mAh
99,95 €
-21%
Samsung NP-R20, NP-R25, NP-X1, NP-X1-1200, NP-X1-C003/SHK, NP-X11, NT-X1, NT-X1-C110, NT-X1-C120, R20, R20, R20 XIV 5500, R20 XIV 5510, R25, X1 akku 4800 mAh
69,95 €
54,95 €