calcActive())">
Samsung NX30, WB2200, WB2200 akku - 1200 mAh
Saatavissa tehtaalta
19,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Samsung kameroiden kanssa:
NX30
WB2200
WB2200
WB2200
WB2200
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Samsung alkuperäisakut:
BP1410
ED-BP1410
ED-BP1410
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.| SKU | CS-SMX300MC |
|---|---|
| EAN | 4894128085058 |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| Mitat | 54.00 x 36.08 x 15.21mm |
| Korvaa | BP1410 / ED-BP1410 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1200mAh / 9.12Wh |
| Jännite | 7,6 V |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.
Muita tuotteita kategoriassa Akkukauppa
Näytä kaikki →
-36%
Macbook Air 13" 2013 2014 2015 2017 A1496 akku 7150 mAh
79,95 €
50,95 €
-29%
MacBook Pro 13 Retina 2015 Malli A1502 / A1582 akku 6500 mAh
79,95 €
56,95 €
-34%
MacBook Pro 15 Retina Late 2013 ja Mid-2014 A1398 - A1494 akku 8400 mAh
89,95 €
58,95 €
-32%
MacBook Pro 15 Retina 2015 Malli A1398 - A1618 akku 8700 mAh
99,95 €
67,95 €
-14%
MacBook Pro 13 Retina Core i5 / Core i7 2013 malli A1502 akku 6300 mAh musta
89,95 €
76,95 €
-44%
Apple Macbook Air 13-tuumaa 2011 2012 A1405 akku 6700 mAh musta
69,95 €
38,95 €
-21%
Apple Macbook Pro 15-tuumaa 2009 ja 2010 akku 7200 mAh musta
69,95 €
54,95 €
-34%
Apple Macbook Pro Core i7 15 tuumaa Retina 2012 2013 akku 8600 mAh musta
99,95 €
65,95 €