calcActive())">
Samsung SB-L480 yhteensopiva akku 5500 mAh
Varastossa
48,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Samsung kameroiden kanssa:
SCL810
SCL860
SCL870
SCL901
SCL903
SCL906
SCL907
SCW80
SCW87
SCW97
VP-L500
VP-L520
VP-L530
VP-L550
VP-L800
VP-L850
VP-L870
VP-L900
VP-L906
VP-L907
VP-M50
VP-M51
VP-M52
VP-M53
VP-M54
VP-SCD55
VP-W80
VP-W87
VP-W90
VP-W97
SCL860
SCL870
SCL901
SCL903
SCL906
SCL907
SCW80
SCW87
SCW97
VP-L500
VP-L520
VP-L530
VP-L550
VP-L800
VP-L850
VP-L870
VP-L900
VP-L906
VP-L907
VP-M50
VP-M51
VP-M52
VP-M53
VP-M54
VP-SCD55
VP-W80
VP-W87
VP-W90
VP-W97
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Samsung alkuperäisakut:
SB-L480
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-SBL480 |
|---|---|
| EAN | 4894128005162 |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| Mitat | 70.75 x 38.34 x 57.80mm |
| Korvaa | SB-L480 |
| Väri | Harmaa |
| Kapasiteetti (mAh) | 5500mAh / 40.7Wh |
| Jännite | 7,4 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Samsung akut
Näytä kaikki →
-16%
Samsung BP-70A, EA-BP70A yhteensopiva akku 740 mAh
18,95 €
15,95 €
-7%
Samsung SLB-10A yhteensopiva akku 1050 mAh
13,95 €
12,95 €
-16%
Samsung SB-LSM80 yhteensopiva akku 800 mAh
18,95 €
15,95 €
-7%
Fujifilm NP-40 / Pentax D-Li8 / Samsung SB-L0737 akku 850 mAh
13,95 €
12,95 €
Samsung SLB-11A yhteensopiva akku 1050 mAh
13,95 €
Samsung SLB-1137D yhteensopiva akku 1100 mAh
13,95 €
Samsung IA-BP85ST yhteensopiva akku 850 mAh
23,95 €
Samsung Galaxy S4 Zoom akku - 2300 mAh
20,95 €