calcActive())">
Samsung SLB-11A yhteensopiva akku 1050 mAh
Saatavissa tehtaalta
13,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Samsung kameroiden kanssa:
WB100
WB1000
WB5000
TL240
CL65
CL80
TL320
HZ15
WB550
HZ15W
HZ25W
ST1000
ST5000
ST5500
HZ30W
WB2000
WB600
WB650
TL500
TL350
HZ50
HZ30
CL80
WB1000
WB5000
TL240
CL65
CL80
TL320
HZ15
WB550
HZ15W
HZ25W
ST1000
ST5000
ST5500
HZ30W
WB2000
WB600
WB650
TL500
TL350
HZ50
HZ30
CL80
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Samsung alkuperäisakut:
SLB-11A
EA-SLB11A
SLB11A
EA-SLB11A
SLB11A
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.| SKU | CS-SLB11A |
|---|---|
| EAN | 4894128029021 |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| Mitat | 43.10 x 31.60 x 7.20mm |
| Korvaa | SLB-11A / EA-SLB11A / SLB11A |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 1050mAh / 3.89Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Pikkupaketti | 4,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.
Muita tuotteita kategoriassa Samsung akut
Näytä kaikki →
-16%
Samsung BP-70A, EA-BP70A yhteensopiva akku 740 mAh
18,95 €
15,95 €
-7%
Samsung SLB-10A yhteensopiva akku 1050 mAh
13,95 €
12,95 €
-7%
Fujifilm NP-40 / Pentax D-Li8 / Samsung SB-L0737 akku 850 mAh
13,95 €
12,95 €
-16%
Samsung SB-LSM80 yhteensopiva akku 800 mAh
18,95 €
15,95 €
Samsung SLB-1137D yhteensopiva akku 1100 mAh
13,95 €
Samsung SB-L480 yhteensopiva akku 5500 mAh
48,95 €
Samsung Galaxy S4 Zoom akku - 2300 mAh
20,95 €
Samsung IA-BP85ST yhteensopiva akku 850 mAh
23,95 €