calcActive())">
Samsung Galaxy Tab A7 10.4 2020 / SM-T500 Tabletin Akku
Varastossa
34,95 €
28,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Samsung tablettien kanssa:
Galaxy Tab A7 10.4 2020
SM-T500
SM-T505
SM-T500
SM-T505
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Samsung tablettien alkuperäisakut:
SCUD-WT-N19
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.| SKU | CS-SMT505SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128161400 |
| Mitat | 158.85 x 108.50 x 2.60mm |
| Korvaa | SCUD-WT-N19 / GH81-19691A / GH81-22315A |
| Kapasiteetti (mAh) | 6800mAh / 26.18Wh |
| Jännite | 3,85 V |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.
Muita tuotteita kategoriassa Galaxy Tab Akut
Näytä kaikki →
-18%
Samsung Galaxy Tab Active Pro 10.1 SM-T540, SM-T545 Tabletin Akku
38,95 €
31,95 €
-29%
Samsung Galaxy Tab A 10.1 2019 / SM-T510 / SM-T515 Tabletin Akku
34,95 €
24,95 €
-15%
SAMSUNG Galaxy Galaxy Tab 3 10.1 GT-P5200 akku 6800 mAh
33,95 €
28,95 €
-6%
Samsung Galaxy Tab 4 10.1 akku 6000 mAh
33,95 €
31,95 €
-21%
Samsung Galaxy Tab S2 8.0 LTE-A, Galaxy Tab S2 8.0 WiFi, Galaxy Tab S2 NOOK 8.0 Tabletin Akku
28,95 €
22,95 €
Samsung Galaxy Tab 3 8.0 SM-T310, SM-T311 ja SM-T315 akku 4400 mAh
28,95 €
-12%
Samsung Galaxy Tab A 10.1 2016 Tabletin Akku
33,95 €
29,95 €
-17%
SAMSUNG Galaxy Galaxy Tab 7.0 GT-P3110 / GT-P3100 akku 4000 mAh
29,95 €
24,95 €