calcActive())">
Lenovo IdeaPad K3, IdeaTab K3 Lynx, K3011W Tabletin Akku
Saatavissa tehtaalta
49,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Lenovo tablettien kanssa:
IdeaPad K3
IdeaTab K3 Lynx
K3011W
IdeaTab K3 Lynx
K3011W
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Lenovo tablettien alkuperäisakut:
L12M2P31
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.| SKU | CS-LVK300SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128094869 |
| Mitat | 232.20 x 117.54 x 3.75 mm |
| Korvaa | L12M2P31 |
| Kapasiteetti (mAh) | 6800mAh / 25.16Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.
Muita tuotteita kategoriassa Lenovo tablettien akut
Näytä kaikki →
Lenovo Tab 4, Tab4, TB-8504F akku 4850mAh
32,95 €
Lenovo A10-70, A10-70F, Tab 2 A10-70 Tabletin Akku
43,95 €
-54%
Lenovo ideatab Miix / Miix 2 Tabletin Akku
53,95 €
24,95 €
Lenovo Tab 2 A8-50, Tab 2 A8-50F, Tab 2 A8-50LC akku 4200mAh
26,95 €
-50%
Lenovo Ideatab Miix 2 11 Tabletin Akku
49,95 €
24,98 €
-16%
Lenovo Yoga Book YB1-X90F Akku 8500mAh
54,95 €
45,95 €
Lenovo A2, A2107, A2207 Tabletin Akku
23,95 €
-12%
Lenovo tablettien Yoga Smart Tab / YT-X705F yhteensopiva akku 6800mAh
33,95 €
29,95 €