calcActive())">
LG F2100, G220 akku 850 mAh
Saatavissa tehtaalta
18,95 €
Akku sopii mm: LG F2100, G220.
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla.
Myymämme akut täyttävät ISO9001, CE ja UL vaatimukset ja ne ovat myös RoHS ympäristödirektiivin mukaisia.
| SKU | CS-LF2100SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128009498 |
| Korvaa | 050314Y-NN |
| Kapasiteetti (mAh) | 850mAh / 3.15Wh |
| Mitat | 69.67 x 45.96 x 7.28mm |
| Jännite | 3,7 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa LG akut
Näytä kaikki →
-50%
LG Leon 4G Akku 1900 mAh
18,95 €
9,48 €
LG G5, G5 Lite, H830 akku 2800 mAh
23,95 €
-10%
LG G2 Mini - D320, D620 akku 1600 mAh
20,95 €
18,95 €
LG Optimus P700 Akku 1200 mAh
18,95 €
-50%
LG G5, G5 Lite, H830 akku 1900 mAh
18,95 €
9,48 €
LG G4 Akku 3000 mAh
19,95 €
-11%
LG D280, D280N, D285, Spirit 4G akku 1800 mAh
17,95 €
15,95 €
-8%
LG G3 D855 yhteensopiva akku 3000 mAh
23,95 €
21,95 €