calcActive())">
LG Grace, K10 2017, K20 Plus 2017 yhteensopiva akku 2800 mAh
Saatavissa tehtaalta
23,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien LG puhelinten kanssa:
K10 2017
M250N
K121K
X400
K121S
K121L
K425
K428
K430H
K20 Plus
K20 Plus 2017
K20 Plus 2017 LTE-A
TP260
MP260
VS501
K8V 2017
K8V 2017 XLTE
K20 V
Grace
L59BL
M250N
K121K
X400
K121S
K121L
K425
K428
K430H
K20 Plus
K20 Plus 2017
K20 Plus 2017 LTE-A
TP260
MP260
VS501
K8V 2017
K8V 2017 XLTE
K20 V
Grace
L59BL
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat LG alkuperäisakut:
BL-46G1F
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.| SKU | CS-LKM250XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128129769 |
| Korvaa | BL-46G1F |
| Kapasiteetti (mAh) | 2200mAh / 8.47Wh |
| Mitat | 78.10 x 52.00 x 4.50mm |
| Jännite | 3,85 V |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.
Muita tuotteita kategoriassa LG akut
Näytä kaikki →
-50%
LG Leon 4G Akku 1900 mAh
18,95 €
9,48 €
LG G5, G5 Lite, H830 akku 2800 mAh
23,95 €
-56%
LG G Flex 2, H950, H955 akku 3000 mAh
17,95 €
7,95 €
-10%
LG G2 Mini - D320, D620 akku 1600 mAh
20,95 €
18,95 €
LG Optimus P700 Akku 1200 mAh
18,95 €
-50%
LG G5, G5 Lite, H830 akku 1900 mAh
18,95 €
9,48 €
LG G4 Akku 3000 mAh
19,95 €
-11%
LG D280, D280N, D285, Spirit 4G akku 1800 mAh
17,95 €
15,95 €