calcActive())">
LG K10 Power BL-T30 akku 4500 mAh
Varastossa
25,95 €
12,98 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien LG puhelinten kanssa:
M320
X Allumage 2
K10 Power
M320DSN
K10 Power Dual SIM
K10 Power Dual SIM TD-LTE
MLV7N
X Power 2
X Power 2 Dual SIM
X Power 2 Dual SIM LTE-A
M320TV
M320F
M320N
Fiesta
Fiesta LTE
L63BL
L64VL
X charge
M327
M322
X Allumage 2
K10 Power
M320DSN
K10 Power Dual SIM
K10 Power Dual SIM TD-LTE
MLV7N
X Power 2
X Power 2 Dual SIM
X Power 2 Dual SIM LTE-A
M320TV
M320F
M320N
Fiesta
Fiesta LTE
L63BL
L64VL
X charge
M327
M322
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat LG alkuperäisakut:
BL-T30
EAC63458501
EAC63458501
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-LKM320XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128129721 |
| Korvaa | BL-T30, EAC63458501 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4500mAh / 17.33Wh |
| Mitat | 106.40 x 47.28 x 5.32mm |
| Jännite | 3,85 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa LG akut
Näytä kaikki →
-50%
LG Leon 4G Akku 1900 mAh
18,95 €
9,48 €
LG G5, G5 Lite, H830 akku 2800 mAh
23,95 €
-10%
LG G2 Mini - D320, D620 akku 1600 mAh
20,95 €
18,95 €
LG Optimus P700 Akku 1200 mAh
18,95 €
-50%
LG G5, G5 Lite, H830 akku 1900 mAh
18,95 €
9,48 €
LG G4 Akku 3000 mAh
19,95 €
-11%
LG D280, D280N, D285, Spirit 4G akku 1800 mAh
17,95 €
15,95 €
-8%
LG G3 D855 yhteensopiva akku 3000 mAh
23,95 €
21,95 €