calcActive())">
LG K7 Dual SIM, K8 4G akku 2150 mAh
Varastossa
16,95 €
8,48 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien LG puhelinten kanssa:
AS330AS375 Escape 3 Escape 3 4G Escape 3 4G LTE K332 K350N K371 K373 K7 K7 Dual SIM K7 Dual SIM TD-LTE K7 HSPA K7 LTE K8 K8 4G K8 V 4G LTE K89 K8V L51AL L52VL LS675 LS675 Tribute M1 M1V MS330 Phoenix 2 Treasure Tribute 5 US375 V5500PP VS500 X210
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat LG puhelin alkuperäisakut:
BL-46ZH EAC63079701
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.| SKU | CS-LMS330XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128119852 |
| Korvaa | BL-46ZH / EAC63079701 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1950mAh / 7.41Wh |
| Mitat | 69.42 x 47.94 x 4.75mm |
| Jännite | 3,8 V |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.
Muita tuotteita kategoriassa LG akut
Näytä kaikki →
-50%
LG Leon 4G Akku 1900 mAh
18,95 €
9,48 €
LG G5, G5 Lite, H830 akku 2800 mAh
23,95 €
-10%
LG G2 Mini - D320, D620 akku 1600 mAh
20,95 €
18,95 €
LG Optimus P700 Akku 1200 mAh
18,95 €
-50%
LG G5, G5 Lite, H830 akku 1900 mAh
18,95 €
9,48 €
LG G4 Akku 3000 mAh
19,95 €
-11%
LG D280, D280N, D285, Spirit 4G akku 1800 mAh
17,95 €
15,95 €
-8%
LG G3 D855 yhteensopiva akku 3000 mAh
23,95 €
21,95 €