calcActive())">
LG KE970, KE970U, KU970, KE70, U970, SHINE, KG70, KG70c, KF600, LG Secret, LG Muziq, LX570, Shine KU970, Shine KE970, LG Secret, Shine KG70c, Shine KF600, Shine KG70 akku 800 mAh
Saatavissa tehtaalta
16,95 €
Akku sopii mm: LG KE970, KE970U, KU970, KE70, U970, SHINE, KG70, KG70c, KF600, LG Secret, LG Muziq, LX570, Shine KU970, Shine KE970, LG Secret, Shine KG70c, Shine KF600, Shine KG70.
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla.
Myymämme akut täyttävät ISO9001, CE ja UL vaatimukset ja ne ovat myös RoHS ympäristödirektiivin mukaisia.
| SKU | CS-KE970SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128009450 |
| Korvaa | LGIP-470A / SPPL0085706 / SBPL0085702 |
| Kapasiteetti (mAh) | 800mAh / 2.96Wh |
| Mitat | 43.90 x 37.80 x 5.50mm |
| Jännite | 3,7 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa LG akut
Näytä kaikki →
-50%
LG Leon 4G Akku 1900 mAh
18,95 €
9,48 €
LG G5, G5 Lite, H830 akku 2800 mAh
23,95 €
-10%
LG G2 Mini - D320, D620 akku 1600 mAh
20,95 €
18,95 €
LG Optimus P700 Akku 1200 mAh
18,95 €
-50%
LG G5, G5 Lite, H830 akku 1900 mAh
18,95 €
9,48 €
LG G4 Akku 3000 mAh
19,95 €
-11%
LG D280, D280N, D285, Spirit 4G akku 1800 mAh
17,95 €
15,95 €
-8%
LG G3 D855 yhteensopiva akku 3000 mAh
23,95 €
21,95 €