calcActive())">
LG LG VS840, Lucid, Cayman, Lucid 4G, Viper 4G LTE, Akku 1700 mAh
Saatavissa tehtaalta
16,95 €
LG yhteensopiva puhelimen akku. Sopii ainakin seuraaviin LG malleihin:
LG VS840
Lucid
Cayman
Lucid 4G
Viper 4G LTE
Lucid
Cayman
Lucid 4G
Viper 4G LTE
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat LG alkuperäisakut:
BL-44JS
EAC61838702
EAC61838702
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-LVS840XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128062370 |
| Korvaa | BL-44JS / EAC61838702 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1700mAh / 6.29Wh |
| Mitat | 65.00 x 43.80 x 4.50mm |
| Jännite | 3,7 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa LG akut
Näytä kaikki →
-50%
LG Leon 4G Akku 1900 mAh
18,95 €
9,48 €
LG G5, G5 Lite, H830 akku 2800 mAh
23,95 €
-10%
LG G2 Mini - D320, D620 akku 1600 mAh
20,95 €
18,95 €
LG Optimus P700 Akku 1200 mAh
18,95 €
-50%
LG G5, G5 Lite, H830 akku 1900 mAh
18,95 €
9,48 €
LG G4 Akku 3000 mAh
19,95 €
-11%
LG D280, D280N, D285, Spirit 4G akku 1800 mAh
17,95 €
15,95 €
-8%
LG G3 D855 yhteensopiva akku 3000 mAh
23,95 €
21,95 €