calcActive())">
LG Optimus LTE Akku 1600 mAh
Saatavissa tehtaalta
20,95 €
LG yhteensopiva puhelimen akku. Sopii ainakin seuraaviin LG malleihin:
Optimus LTE
LU6200
SU640
Nitro HD
P930
P936
Optimus 4G LTE
P960
VS920
Spectrum
Spectrum 4G
LU6200
SU640
Nitro HD
P930
P936
Optimus 4G LTE
P960
VS920
Spectrum
Spectrum 4G
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat LG alkuperäisakut:
BL-49KH
EAC61678801
EAC61678801
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-LKP930XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128062363 |
| Korvaa | BL-49KH / LGVS920BAT |
| Kapasiteetti (mAh) | 1600mAh / 5.92Wh |
| Mitat | 57.90 x 51.90 x 5.10mm |
| Jännite | 3,7 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa LG akut
Näytä kaikki →
-50%
LG Leon 4G Akku 1900 mAh
18,95 €
9,48 €
LG G5, G5 Lite, H830 akku 2800 mAh
23,95 €
-10%
LG G2 Mini - D320, D620 akku 1600 mAh
20,95 €
18,95 €
LG Optimus P700 Akku 1200 mAh
18,95 €
-50%
LG G5, G5 Lite, H830 akku 1900 mAh
18,95 €
9,48 €
LG G4 Akku 3000 mAh
19,95 €
-11%
LG D280, D280N, D285, Spirit 4G akku 1800 mAh
17,95 €
15,95 €
-8%
LG G3 D855 yhteensopiva akku 3000 mAh
23,95 €
21,95 €