
calcActive())">
LG P710, Optimus L7II, P715, Optimus L7 II Dual, Lucid 2, VS870, VS890, ENACT Akku 1650 mAh
Saatavissa tehtaalta
20,95 €
LG yhteensopiva puhelimen akku. Sopii ainakin seuraaviin LG malleihin:
P710
Optimus L7II
P715
Optimus L7 II Dual
Lucid 2
VS870
VS890
ENACT
Optimus L7II
P715
Optimus L7 II Dual
Lucid 2
VS870
VS890
ENACT
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat LG alkuperäisakut:
BL-59JH
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.| SKU | CS-LKP710SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128075950 |
| Korvaa | BL-59JH / EAC61998402 / EAC61998401 / EAC62018401 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1650mAh / 6.11Wh |
| Mitat | 64.64 x 43.76 x 5.51mm |
| Jännite | 3,7 V |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.
Muita tuotteita kategoriassa LG akut
Näytä kaikki →
LG G4 Akku 3000 mAh
19,95 €

LG G3 D855 yhteensopiva akku 3000 mAh
23,95 €
21,95 €

LG D280, D280N, D285, Spirit 4G akku 1800 mAh
17,95 €
15,95 €

LG G5, G5 Lite, H830 akku 2800 mAh
23,95 €

LG V30 akku 3200mAh
19,95 €

LG V10 Tehoakku 5600 mAh
22,95 €

LG Optimus P700 Akku 1200 mAh
18,95 €

LG K10 Pro 2017 Dual SIM yhteensopiva akku 2200 mAh
18,95 €
