calcActive())">
LG P970 Akku 1500 mAh
Saatavissa tehtaalta
16,95 €
LG yhteensopiva puhelimen akku. Sopii ainakin seuraaviin LG malleihin:
P970
Optimus Black
VS700
P690
Optimus Net
Enlighten
Electronics C660 Pro
Optimus Sol
E730 Victor
C660 Pro
E730
LS855
Marquee
P692
LS700
Optimus Slider
Gelato Q
Optimus Pro
E510
Univa
Hub
E510F
Optimus L3
E400
E739
Optimus L5
E610
E405
Optimus L3 Dual
Optimus Black
VS700
P690
Optimus Net
Enlighten
Electronics C660 Pro
Optimus Sol
E730 Victor
C660 Pro
E730
LS855
Marquee
P692
LS700
Optimus Slider
Gelato Q
Optimus Pro
E510
Univa
Hub
E510F
Optimus L3
E400
E739
Optimus L5
E610
E405
Optimus L3 Dual
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat LG alkuperäisakut:
BL-44JN
EAC61679601
1ICP5/44/65
EAC61679601
1ICP5/44/65
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-LKP970XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128042303 |
| Korvaa | BL-44JN / EAC61679601 / 1ICP5/44/65 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1500mAh / 5.55Wh |
| Mitat | 64.50 x 44.40 x 4.50mm |
| Jännite | 3,7 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa LG akut
Näytä kaikki →
-50%
LG Leon 4G Akku 1900 mAh
18,95 €
9,48 €
LG G5, G5 Lite, H830 akku 2800 mAh
23,95 €
-10%
LG G2 Mini - D320, D620 akku 1600 mAh
20,95 €
18,95 €
LG Optimus P700 Akku 1200 mAh
18,95 €
-50%
LG G5, G5 Lite, H830 akku 1900 mAh
18,95 €
9,48 €
LG G4 Akku 3000 mAh
19,95 €
-11%
LG D280, D280N, D285, Spirit 4G akku 1800 mAh
17,95 €
15,95 €
-8%
LG G3 D855 yhteensopiva akku 3000 mAh
23,95 €
21,95 €