calcActive())">
LG V30 akku 3200mAh
Saatavissa tehtaalta
19,95 €
LG yhteensopiva puhelimen akku. Sopii ainakin seuraaviin LG malleihin:
AS998
H930
H930DS
H930G
H930K
H931
H932U
H933
LMV350AWMH
LMV350EAW
LMV350EM
LS998
LS998U
Storm
US998
US998R
US998U
V30
V30+
V300K
V300KW
V300L
V300LW
V300S
V300SW
V30S
V30S+
V35
V35 Signature Edition
V35 Signature Edition TD-LTE
V35 ThinQ
V35 ThinQ Dual SIM
V35 ThinQ TD-LTE
V350AWM
V350N
V350ULM
H930
H930DS
H930G
H930K
H931
H932U
H933
LMV350AWMH
LMV350EAW
LMV350EM
LS998
LS998U
Storm
US998
US998R
US998U
V30
V30+
V300K
V300KW
V300L
V300LW
V300S
V300SW
V30S
V30S+
V35
V35 Signature Edition
V35 Signature Edition TD-LTE
V35 ThinQ
V35 ThinQ Dual SIM
V35 ThinQ TD-LTE
V350AWM
V350N
V350ULM
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat LG alkuperäisakut:
BL-T34
EAC63538921
EAC63538921
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.
30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.
Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.
| SKU | CS-LKH930SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128142287 |
| Korvaa | BL-T34 / EAC63538921 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3200mAh / 12.32Wh |
| Mitat | 72.72 x 61.04 x 4.50mm |
| Jännite | 3,85 V |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.
Muita tuotteita kategoriassa LG akut
Näytä kaikki →
LG G4 Akku 3000 mAh
19,95 €
-8%
LG G3 D855 yhteensopiva akku 3000 mAh
23,95 €
21,95 €
-11%
LG D280, D280N, D285, Spirit 4G akku 1800 mAh
17,95 €
15,95 €
LG G5, G5 Lite, H830 akku 2800 mAh
23,95 €
LG V10 Tehoakku 5600 mAh
22,95 €
LG Optimus P700 Akku 1200 mAh
18,95 €
LG K10 Pro 2017 Dual SIM yhteensopiva akku 2200 mAh
18,95 €
LG Optimus L70, D320, BL-52UH yhteensopiva akku 1450 mAh
20,95 €