calcActive())">
LG VX5600 Akku 1000 mAh
Saatavissa tehtaalta
18,95 €
LG yhteensopiva puhelimen akku. Sopii ainakin seuraaviin LG malleihin:
VX5600
Accolade
UN150 Envoy
MN270 Beacon
MN270
VN150
Revere
LG-VN150PP
VN270 Cosmos Touch
Cosmos Touch VN270
VN270
VN271
VN271PP
VN570
Extravert
VN271
VN570
Extravert
Accolade
UN150 Envoy
MN270 Beacon
MN270
VN150
Revere
LG-VN150PP
VN270 Cosmos Touch
Cosmos Touch VN270
VN270
VN271
VN271PP
VN570
Extravert
VN271
VN570
Extravert
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat LG alkuperäisakut:
LGIP-520NV
SBPL0099202
LGIP-520NV-2
SBPL0102702
SBPL0099202
LGIP-520NV-2
SBPL0102702
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.| SKU | CS-VX5600XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128061359 |
| Korvaa | LGIP-520NV / SBPL0099202 / LGIP-520NV-2 / SBPL0102702 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1000mAh / 3.7Wh |
| Mitat | 49.00 x 34.20 x 5.80mm |
| Jännite | 3,7 V |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.
Muita tuotteita kategoriassa LG akut
Näytä kaikki →
LG G4 Akku 3000 mAh
19,95 €
-8%
LG G3 D855 yhteensopiva akku 3000 mAh
23,95 €
21,95 €
-11%
LG D280, D280N, D285, Spirit 4G akku 1800 mAh
17,95 €
15,95 €
LG G5, G5 Lite, H830 akku 2800 mAh
23,95 €
LG V30 akku 3200mAh
19,95 €
LG V10 Tehoakku 5600 mAh
22,95 €
LG Optimus P700 Akku 1200 mAh
18,95 €
LG K10 Pro 2017 Dual SIM yhteensopiva akku 2200 mAh
18,95 €